Nieuwsbericht

Welkom Nieuwsoverzicht Nieuwe huurwoningen de Tuinderij op Klik voor Wonen

Nieuwe huurwoningen de Tuinderij op Klik voor Wonen

Leestijd: 2 min

Vanaf 4 november (17.00 uur) tot en met 11 november 2024 (17.00 uur) bieden we 6 biobased woningen aan de Sterrennacht in Zundert via klikvoorwonen.nl aan.

Het project de Tuinderij ligt bij de noordwestelijke ingang van Zundert. Dit project bestaat uit koopwoningen en verschillende soorten huurwoningen. In fase 4b worden nu 6 woningen gerealiseerd. De aannemer is Maas Jacobs en het ontwerp is van Architectenburo Schoenmakers.  De start van de werkzaamheden op de bouwplaats is begin 2025. Naar verwachting worden de woningen rond de zomer van 2025 opgeleverd.

Wat betekent biobased bouwen?
Gebouwen zorgen voor ongeveer 38% van de CO₂-uitstoot wereldwijd. Het gebruik van bouwmaterialen zorgt voor 11% van die uitstoot. Daarom heeft Thuisvester gekozen voor biobased bouwen: bouwen met natuurlijke materialen die het milieu minder belasten. Biobased bouwen betekent bouwen op een manier die dicht bij de natuur staat. We gebruiken bijvoorbeeld bouwtechnieken zoals houtskeletbouw en materialen die uit de natuur komen en opnieuw kunnen groeien, zoals hout en vezelgewassen. Deze materialen nemen CO₂ op en houden dat vast, wat goed is voor het milieu. Biobased bouwen kan de impact op de natuur en op niet-hernieuwbare grondstoffen (stoffen die niet opnieuw groeien) verminderen. Werken met deze materialen is ook prettiger voor de bouwers. Lees hier meer over biobased bouwen en wonen.

Huurprijzen
De 6 woningen hebben een huurprijs van € 879,66 excl. € 1,45 voor de glasverzekering.

Indeling
De levensloopbestendige woningen beschikken over een woonkamer met een open keuken, 1 slaapkamer, een badkamer met toilet, vaste wastafel en douche, wasruimte en trapkast. In de tuin is de houten berging gesitueerd. Op de 1e verdieping zijn nog 2 slaapkamers en een toilet aanwezig.

Doelgroep en toewijzing
De toewijzing gaat volgens het systeem van passend toewijzen. De woningen zijn bestemd voor de doelgroep senioren (55 jaar en ouder) met een middeninkomen. Dit betekent dat de volgende personen in aanmerking komen:

  • 1 persoon > € 47.699 - € 66.000
  • 2 en meer personen > € 52.671 - € 66.000

Aanbieding en motivatie
Of je daadwerkelijk in aanmerking komt voor een aanbieding is afhankelijk van jouw inschrijfduur, huishoudgrootte en inkomen. Graag horen we ook jouw motivatie waarom je in een biobased woning zou willen wonen. Na de sluitingsdatum worden de eerste kandidaten geselecteerd en door Thuisvester benaderd. Dus zorg ervoor dat je goed bereikbaar bent via de telefoon of mail zodat je aan ons door kunt geven in welk appartement je graag zou willen wonen!